Zapraszamy do kontaktu organizatorów festiwali górskich, targów podróżniczych oraz wszystkie firmy zainteresowane wynajęciem naszego Jelcza, zamówienia Base Camp lub zainteresowanych współpracą w naszych projektach:

NASZE PROJEKTY:

Zrealizowane projekty otworzyły nam nowe możliwości do kolejnych przedsięwzięć związanych ze Złotą Erą Polskiego Himalaizmu.
 

Jelczem w Himalaje – historyczny rajd pojazdem Jelcz z Polski do Nepalu: www.jelczemwhimalaje.pl. Wyjeżdżamy w Himalaje reprezentując nasz kraj i przypomnieć, że w 2021 roku będzie dokładnie 50 lat odkąd wyruszyła pierwsza wyprawa Jelczem w góry wysokie. Przyłączamy się do oficjalnych obchodów tego Jubileuszu.

Kraj po kraju, miasto po mieście, od Europy, przez Bliski Wschód, aż do odległych Himalajów w Azji, będziemy przypominać jaki Polska ma wkład, jakim jest hegemonem w dziedzinie himalaizmu światowego.
 
 
Base Camp Złotej Ery Polskiego Himalaizmu – zapraszamy do kontaktu organizatorów festiwali górskich, targów podróżniczych wszystkie firmy zainteresowane wynajęciem naszego Base Camp oraz Jelcza. Przykładowa aranżacja bazy w reportażu RMF FM z Festiwalu w Lądku Zdrój.
 
Reportaże z kierowcami wypraw – udało się odszukać aż sześciu kierowców wypraw Złotej Ery Polskiego Himalaizmy. Reportaże mają na celu uchronić przed zapomnieniem ich historie. Będą to zatem mniej lub bardziej liczne wywiady i reportaże. Opowieści o zgoła odmiennych realiach tamtej epoki, wyjaśniające jak trudna była logistyka przy organizacji wypraw.
 
Wernisaż fotografii – Mobilny Pomnik Złotej Ery Polskiego Himalaizmu będzie wyposażony w wystawę fotografii. Do uratowania są slajdy z kilku wypraw w Himalaje i Karakorum mojego Ojca Jerzego Pietrowicza. Wernisaż planowany jest na 2020 rok. Wystawę tę zabierzemy Jelczem w Himalaje i chcielibyśmy ją umieścić w jednej z ubogich, publicznych placówek edukacyjnych, która zostanie obdarowana przez nas także innymi podarunkami. Fotografie polskich wypraw pozostaną trwałą polską pamiątką w Nepalu. Będzie to także przypominać, że my, Polacy, wpływamy na poprawę edukacji dzieci w Nepalu.
 
Jeśli uważasz, że to co robimy jest słuszne, zostań patronem fundacji Pietrowicz Śladami Uczestników na nowo powstałym profilu patronite.