Celem Fundacji „Pietrowicz Śladami Uczestników” jest dbanie o pamięć uczestników polskich wypraw w góry wysokie poprzez aktywne i nietypowe projekty. W zakresie naszych działań jest także wspieranie edukacji dzieci w Nepalu, w szczególności z obszarów wiejskich.

Zapraszamy do kontaktu.

Obchody Jubileuszu 40-lecia Pierwszej Jeleniogórskiej Wyprawy w Himalaje na Annapurna South w Jeleniogórskim Centrum Kultury – 09/03/2019 roku.

Wyjazd w Himalaje celem zawieszenia tablicy upamiętniającej Pierwszą Jeleniogórską Wyprawę – Annapurna South 1979. – 04-05/ 2019 roku.

Wsparcie jakie możemy udzielić potrzebującym, jest bowiem celem samym w sobie, niewymiernym i ponadczasowym.

Aby stale podwyższać standardy naszych działań, chcielibyśmy ogłosić przystąpienie naszej fundacji do Patronite – programu realizacji naszych celów statutowych wraz ze społecznością. Ratowanie starych fotografii, wernisaże, publikacje książkowe,
Mobilny Pomnik Złotej Ery Polskiego Himalaizmu, wydarzenia w Polsce i na świecie, uczczenie 40-lecia zdobycia Mount Everestu, aż wreszcie wsparcie edukacji dzieci w Nepalu, to tylko kilka naszych otwartych projektów, do których zrealizowania dziś także i Ty możesz się przyczynić.