Goście naszych wydarzeń!

Od lewej: Arek, Jarek, Maciej i pan WŁODZIMIERZ Sztejnwald!

W lipcu 2020 roku mieliśmy przyjemność być wystawcą na Master Truck Show <-click w Nowej Wsi k/Opola. Pomimo sytuacji w kraju liczba odwiedzających była bardzo liczna. Podczas 3-dniowego wydarzenia Jelcz oraz rozłożony Base Camp były jedną z atrakcji na tym wydarzeniu. Z pobytu na Master Trucku nakręcony został reportaż przez telewizję Bravo do którego serdecznie zachęcamy <-click. Emisja miała miejsce w programie na osi.

Zabraliśmy odwiedzających nasz Base Camp w podróż w Himalaje. Jednym z kluczowych czynników potrzebnych w podróż w Himalaje jest oczywiście Jelcz. Przypominamy jak ważną rolę odgrywał ten pojazd podczas wypraw. Podróże miały na celu dostarczenie w góry wysokie niezbędnego sprzętu, a często także czołowych Himalaistów. W 2021 roku minie 50 lat, odkąd po raz pierwszy Jelcz wyruszył na wyprawę. Na Master Trucku, ciężarówce towarzyszył klimat dalekich wypraw w postaci wioski Himalajskiej.

Zapraszamy do współpracy z nami na kolejnych wydarzeniach. W naszym Base Camp jest dużo miejsca na Wasze produkty  i czasu na godziny rozmów z licznymi odwiedzającymi 🙂

Produkty Pro-Teht

Goście, goście!

Wiele gości nas odwiedza na naszych wydarzeniach. W tym dniu niezwykle historie mogliśmy wysłuchać od p. Włodzimierza Sztejnwalda – kierowcy Jelcza na wyprawie na Kilimandżaro w 1979 roku. Pozdrawiamy również jego syna Jarka! Podczas Master Track Show 2020 wiele gości oferowało nam pomoc w postaci części do pojazdu na naszą wyprawę w Himalaje, było nam niezmiernie miło udostępniając nas pojazd dla odwiedzających, aby poczuli raz jeszcze klimat tamtych lat. Takie momenty utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy jest słuszne!  Na naszych oczach Jelcz staje się Mobilnym Pomnikiem Złotej Ery Polskiego Himalaizmu. Na wydarzeniu byli z nami przedstawiciele firmy Pro-Teht Plandeki Polskie.  

Zawsze chętnie dzielimy się naszym miejscem na festiwalach w Polsce z partnerami fundacji Pietrowicz Śladami Uczestników. Wspólnie spędzamy czas w naszym Base Camp.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach, i zapraszamy do odwiedzenia naszych mini form audio-video na naszym kanale youtube Śladami Uczestników!

Uratuj z nami kolejne historie związane z polskim himalaizmem. Współtwórz rozwój tego kanału: https://patronite.pl/sladamiuczestnikowMożesz też zamówić książkę, z której 100% wpływów fundacja przekaże na historyczną wyprawę Jelczem. Zamów dziś z autografem autora – www.sladamiuczestnikow.pl